دروس

تحلیل و طراحی الگوریتم‌های پیشرفته

دوره الگوریتم‌های پیشرفته تعدادی از رویکردهای الگوریتمی و تکنیک های ساختار داده را معرفی می کند. بر طراحی و تجزیه و تحلیل الگوریتم‌های کارآمد با استفاده از برخی روش‌ها و ساختارهای داده پیشرفته تاکید دارد.

جزئیات

یادگیری عمیق
(مباحث ویژه)

یادگیری عمیق یک تکنیک یادگیری ماشین است که شبکه های عصبی مصنوعی را برای تقلید از ساختار و عملکرد مغز انسان می سازد. این روش یادگیری یک ابزار پیشگامانه برای پردازش حجم زیادی از داده ها است ، زیرا عملکرد دستگاه با تجزیه و تحلیل داده های بیشتر بهبود می یابد.

جزئیات

داده‌کاوی

داده کاوی فرآیند یافتن ناهنجاری‌ها، الگوها و همبستگی‌ها در مجموعه داده‌های بزرگ برای پیش بینی نتایج است. با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک‌ها، می‌توانید از این اطلاعات برای افزایش درآمد، کاهش هزینه‌ها، بهبود روابط با مشتری، کاهش خطرات و موارد دیگر استفاده کنید.

جزئیات

برنامه‌سازی پیشرفته (پایتون)

یک دوره عملی نظری است که بر حل مسائل، طراحی، انتزاع و مباحث برنامه‌نویسی پیشرفته تمرکز دارد. موضوعات اصلی شامل انتزاع داده‌ها، شی‌گرایی، برنامه‌نویسی عملکردی، سیستم‌های رویدادمحور، همزمانی و انتزاع زبانی است.

جزئیات

مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات (PMBOK)

مجموعه دانش مدیریت پروژه مجموعه ای از اصطلاحات و دستورالعمل های استاندارد برای مدیریت پروژه است. مجموعه دانش در طول زمان تکامل می‌یابد و در کتاب راهنمای مجموعه دانش مدیریت پروژه ارائه شده است، کتابی که ویرایش هفتم آن در سال 2021 منتشر شد.

جزئیات

مهندسی نرم افزار

مهندسی نرم افزار یک رویکرد مهندسی برای توسعه نرم افزار برنامه های کاربردی سیستماتیک است. مهندس نرم افزار شخصی است که اصول مهندسی نرم افزار را برای طراحی، توسعه، نگهداری، تست و ارزیابی نرم افزارهای کامپیوتری به کار می گیرد.

جزئیات

سیستم مدیریت دانش

سیستم مدیریت دانش (KMS) سیستمی برای به کارگیری و استفاده از اصول مدیریت دانش است که معمولاً کارکنان و مشتریان را قادر می‌سازد تا اطلاعات مربوطه را به سرعت ایجاد، پیدا و به اشتراک بگذارند. سیستم مدیریت دانش یک ابزار ارزشمند برای هر شغلی است که در دنیای دیجیتال مبتنی بر داده ما فعالیت می‌کند ، به ویژه آنهایی که محصولات می‌فروشند و یا خدمات ارائه می‌دهند.

جزئیات

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

یک سیستم مدیریت امنیت اطلاعات رویکرد سازمان شما در مورد امنیت اطلاعات و حریم خصوصی را توصیف و نشان می دهد. این به شما کمک می کند تهدیدها و فرصت های موجود در مورد اطلاعات ارزشمند خود و هرگونه دارایی مرتبط را شناسایی کرده و با آنها برخورد کنید.

جزئیات

مبانی تئوری و فلسفی سیستم های اطلاعاتی

این دوره رویکرد سنتی «علمی» به حل مسائل سازمانی را با رویکرد «سیستم‌ها» در تضاد قرار می‌دهد و دیدگاهی تاریخی درباره مبانی فلسفی این دو جهان‌بینی ارائه می‌دهد.

جزئیات

تحلیل و طراحی الگوریتم‌ها

تجزیه و تحلیل و طراحی الگوریتم‌ها یک نمای ساختار یافته از تکنیک‌های طراحی الگوریتم را ارائه می دهد.

جزئیات

یکپارچه‌سازی برنامه‌های کاربردی سازمانی

یکپارچه‌سازی برنامه‌های کاربردی سازمانی یک فرایند مداوم بین دو سیستم ناسازگار است که می تواند شامل اجزای سخت افزاری ، برنامه های نرم افزاری یا ترکیبی از هر دو باشد.

جزئیات

ساختمان داده

ساختمان داده ها، یکی از دروس مهم و پایه ای دانشگاهی است که پیش نیاز دروس مختلف رشته کامپیوتر است و به عنوان مبحثی که نکات فراوانی دارد، در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و کنکور دکتری هوش مصنوعی و نرم افزار از دروس با ضرایب بالا می باشد

جزئیات

تحلیل و طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری

سیستم‌های اطلاعاتی برای توسعه تجارت و سازمان بسیار حیاتی هستند. تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم‌های اطلاعاتی یکی از دروس اصلی مهندسی نرم‌افزار است و فرایند مناسب توسعه سیستم‌های اطلاعاتی را برای سازمان توضیح می‌دهد.

جزئیات

روش‌های رسمی در مهندسی نرم‌افزار

در توسعه نرم افزار ، روش‌های رسمی رویکردهای ریاضی برای حل مشکلات نرم افزاری (و سخت افزاری) در سطح نیازمندی‌ها، مشخصات و طراحی هستند. روشهای رسمی به احتمال زیاد برای نرم افزارها و سیستم‌های دارای ایمنی مهم و حیاتی مانند نرم افزارهای هواپیما کاربرد دارند.

جزئیات